Stosowane marki – kosmetyka.
 
 
PHYRIS posiada własne laboratorium, gdzie powstają autorskie dermokosmetyki. Wszystkie produkty bazują na łagodzącej wody termalnej z Galzignano oraz posiadają nieuczulające formuły.
PHYRIS - SKIN CARE CONCEPT to kreatywna Koncepcja Pielęgnacji skóry. Unikalna 3-fazowa pielęgnacja z masażem anti-aging, masażem głowy i Kryształowymi Pałeczkami zachwyci każdego wymagającego Klienta
 
 
 
 
CLARENA – marka najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków. Produkty Clareny to zarówno preparaty dla kosmetyczek, dedykowane do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, jak i kosmetyki dla klientów detalicznych przeznaczone do stosowania w domu, jako indywidualnie dobrana kuracja, przedłużająca efekty zabiegu. Linie kosmetyczne oferowane przez Clarenę spełniają wymagania każdego rodzaju skóry.
 
 
M. Mandozzi – prezes firmy odczytał rosnące potrzeby rynku kosmetyki estetycznej i w 2000 roku powołał grupę badawczą, której zadaniem było opracowanie nowej receptury opartej o biotechnologię, która spełniłaby wysokie oczekiwania klientów. Tak narodziła się marka NEOGLIS. Główną filozofią producenta jest motto: „Jesteś dla nas ważny”.
Dzięki odpowiednio skomponowanemu składowi, preparaty Neoglis wykazują działanie nie tylko pielęgnacyjne ale także lecznicze. Wnikając w głąb skóry, pomagają zwalczać różnorodne problemy począwszy od zmian trądzikowych, a skończywszy na zabiegach z serii anti-aging, czyli opóźniających procesy starzeniowe. Skład dermokosmetyków Neoglis to między innymi: kwasy AHA, AKA, BHA – szeroko stosowane w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych.
 
 
SOLAR GEL - system solarny
 
Kinetics to marka oferująca profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Najwyższa jakość produktów oraz dbałość o łatwość ich stosowania sprawiają, że Kinetics to najlepszy wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatek zdobienia paznokci w domu.
 
 
 
Chiodo Cosmetic Brand od początku swego istnienia przyjęto za cel swojego działania wprowadzenie na polski rynek wyłącznie prestiżowych produktów o wysokiej jakości.
W ofercie firmy znajdują się amerykańskie lakiery hybrydowe:
Chiodo PRO i Chiodo PRO SOFT
Lakiery hybrydowe CHIODO PRO SOFT łączą w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci.