Stosowane marki – fryzjerstwo
 

Seishin – natura i tradycja zamknięta w nowoczesnej technologii
 
 
 
Firma SAKURA COSMETICS narodziła się z szacunku do prastarych tradycji japońskiej kultury, z zamiaru odkrycia sekretów równowagi i harmonii, przynoszących spokój ciału i duszy.
„SEISHIN” – źródło czystej, uzdrawiającej wody – to nazwa, która zainspirowała linię produktów i zabiegów „SAKURA COSMETICS”.
Około dziesięć stuleci temu podczas epoki Hcian (749 – 1185), kiedy kobiety zwykły nosić długie rozpuszczone włosy, ustalano nawet dni, w których zajmowano się pielęgnacją i myciem włosów w rzece Kanao w Kioto. Aż do początku zeszłego stulecia włosy myto w powszechnie znanych produktach, takich jak olejek kameliowy, olej sezamowy, olejek z wodorostów, olejek z otrębów ryżu itd. Po umyciu włosy płukano w naturalnych wyciągach roślinnych oczyszczających i wzmacniających skórę głowy oraz ułatwiających układanie włosów.
SEISHIN TO REWELACYJNE WYKORZYSTANIE TRADYCJI DZIĘKI NOWOCZESNYM TECHNOLOGIOM.
 
 

MAXIMA to marka , która poprzez swoje uwielbienie dla pasji i piękna , z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością produkuje wyjątkowe preparaty , umożliwia kompleksowo zadbać o piękne pukle czy proste pasma swoich klientów. Tworząc nie powtarzalne, wyjątkowe pełne blasku i witalności kolory daje inspirację i wyzwala kreatywność.
 
 

Maxima NHP to nowa formuła profesjonalnych kremów koloryzujących do włosów, z olejem arganowym i masłem kakaowym wolna od amoniaku PPD i parabenów, technologia oparta na organicznych składnikach.