Manicure
 
 
Dłonie są naszą wizytówką, dlatego warto jest poświęcać im szczególną uwagę, aby zawsze były piękne i zadbane. Dłonie należy traktować kompleksowo: skóra powinna być delikatna, miękka i nawilżona, a płytka paznokcia kształtna i różowa.
 
Oferujemy profesjonalną pielęgnację w zakresie:
 

Manicure kosmetyczny 


Manicure biologiczny 


Manicure SPA (peeling, maska, masaż)


Manicure żelowy


Manicure japoński 

Japoński manicure zalecany jest szczególnie osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają porowatą strukturę. Do tego typu manicure używa się preparatów, które zawierają witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

Polecany dla pań i panów Ponieważ w żaden sposób manicure ten nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd.
 
Nadaje się również dla dzieci – z zachowaniem ostrożności.


Manicure hybrydowy
Lakier hybrydowych jest linią lakierów utwardzalnych światłem.

Nie kurczy się i nie odpryskuje. Utwardzany w różnych typach lamp, zachwyca kolorem, ekstremalnie wysokim połyskiem oraz trwałością stylizacji do 3 tygodni.


IBX System - Rewolucyjna odbudowa paznokci
IBX sprawia, że paznokcie zaczynają rosnąć zdrowe, mocne, błyszczące i o naturalnym kolorze, działa jak tarcza ochronna pod zastosowaną stylizacją. Zabieg pozwala na redukcję białych plamek, bruzd i ubytków paznokci. 

IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją hybrydową. Jedyna odżywka, którą kładziemy przed wykonaniem hybrydy