Makijaż trwały
 

Makijaż trwały to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody.
 
Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Jak sama nazwa wskazuje rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda, a co za tym idzie bezpieczeństwo wykonania mają tu ogromne znaczenie.
 
 
Brwi – kształt o jakim marzyłaś

Innowacyjna, metoda makijażu permanentnego brwi – ręczna metoda piórkowa.
Polega na wykonaniu obrazu pojedynczego włosa, daje realistyczny obraz łuku brwiowego. Idealne rozwiązanie dla słabych i cienkich brwi. Metoda zagęszczenia i perfekcyjnej korekty. Makijaż permanentny metodą piórkową jest bezbolesny, łagodny, bez podrażnień i opuchlizny.
Oczy – zawsze wyraziste spojrzenie
 
Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe.
 
Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.
 
Przed zabiegiem skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte.
 
Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu.
 
 
 
Usta – idealny kształt i piękny kolor na stałe

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.
Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment.