Makijaż trwały
 

Makijaż trwały to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody.
 
Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Jak sama nazwa wskazuje rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda, a co za tym idzie bezpieczeństwo wykonania mają tu ogromne znaczenie.
  

Brwi – kształt o jakim marzyłaś

Innowacyjna, metoda makijażu permanentnego brwi – ręczna metoda piórkowa.
Polega na wykonaniu obrazu pojedynczego włosa, daje realistyczny obraz łuku brwiowego. Idealne rozwiązanie dla słabych i cienkich brwi. Metoda zagęszczenia i perfekcyjnej korekty. Makijaż permanentny metodą piórkową jest bezbolesny, łagodny, bez podrażnień i opuchlizny.


Oczy – zawsze wyraziste spojrzenie
 
Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe.
 
Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.
 

Usta – idealny kształt i piękny kolor na stałe

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.